Szanowni Rodzice i drodzy uczniowie!

Zdaję sobie sprawę, że nauczanie na odległość, jakie musimy obecnie realizować, sprawia wielu osobom poważne kłopoty. Wymagają one od uczniów i Was Rodzice wysiłku i poświęcenia dodatkowego czasu, aby nawiązać kontakt z nauczycielem, przygotować sprzęt komputerowy lub telefoniczny do realizacji zadań związanych z nowym sposobem nauki oraz wysłać lub udostępnić wyniki pracy dziecka dla sprawdzenia czy zostało poprawnie wykonane. Dziękuję Wam za ten wysiłek i mam nadzieję, że będzie on owocował w postaci przyswojenia sobie przez dzieci nowych wiadomości, umiejętności, które są przewidziane w programie nauczania.

Wiem też, że i nauczyciele muszą przystosować się do nowej sytuacji i innych form prowadzenia zajęć. Jest to również dla nich trudne wyzwanie. Dlatego dziękuję im za to, a Was Rodzice i uczniowie proszę o wyrozumiałość i pomoc.

Dziękuję Wszystkim, którzy pomagają innym w rozwiązywaniu tych problemów i zobowiązuję się ze swojej strony do udzielenia zdalnej pomocy i konsultacji potrzebującym. Od najbliższego poniedziałku tj. 23 marca od godziny 9.00, będę dyżurował w szkole przy telefonie (17 2436011) oraz poczcie elektronicznej: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. aby pomóc tym, którzy potrzebują pomocy w realizacji zdalnego nauczania. Proszę dzwonić i pisać, gdybyście potrzebowali wskazówek lub uważali, że dotychczasowe formy i sposoby nauczania można by usprawnić lub ulepszyć.

Pozdrawiam serdecznie i z góry dziękuję za wszystko.

Artur Grzywna - dyrektor