Drodzy Rodzice i Uczniowie!

Pandemia wywołana przez koronawirusa SARS-CoV-2 wprowadziła w nasze życie wiele zmian i związanych z tym utrudnień. Zawieszenie zajęć w szkołach wymusza na nas nauczycielach i na Was uczniowie nowy sposób realizacji treści edukacyjnych, które do tej pory były przerabiane podczas lekcji w szkole. Proszę Was abyście rzetelnie i odpowiedzialnie wypełniali polecenia nauczycieli poszczególnych przedmiotów, które publikujemy na stronie szkolnej.

Większość nauczycieli udostępniła swoje adresy mailowe lub numery telefonów, abyście mogli kontaktować się z nimi i prowadzić konsultacje dotyczące danego tematu. Jeśli macie inne sposoby kontaktu z nauczycielami, to ustalcie między sobą w jaki sposób będziecie się komunikować.

Was Drodzy Rodzice, proszę, pomóżcie swoim dzieciom w nawiązaniu kontaktu z nauczycielem i w rzetelnym wypełnianiu zadań oraz przyswajaniu materiału z konkretnych lekcji. Jeśli macie jakieś problemy czy pytania proszę o wysyłanie wiadomości na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Postarajcie się, aby Wasze dzieci wypełniały polecenia nauczycieli i jeśli to możliwe sprawdzajcie czy wysyłają do nauczycieli wypełnione ćwiczenia lub wypracowania w postaci zdjęć i skanów.

Pozdrawiam serdecznie i życzę cierpliwości oraz wyrozumiałości w wypełnianiu tych nowych obowiązków.

Artur Grzywna - dyrektor